PHP programátor / vývojář internetových aplikací

Hledáme PHP programátora / vývojáře internetových aplikací, který se připojí k našemu týmu pro vývoj internetových aplikací a e-marketing. Pokud máte skvělé znalosti OOP programování v PHP, dobrou znalost relačních databází a SQL, konkrétně pak MySQL a zkušenosti s HTML, CSS a webovým JavaScriptem, pak jste tím, koho hledáme!

Vaše práce bude spočívat v rozvoji a správě aplikací založených na nejnovějších webových technologiích. Budete mít možnost pracovat na aplikacích významných klientů. Analytické a logické myšlení jsou pro tuto pozici nezbytné, stejně jako spolehlivost a zodpovědnost.

Nabízíme práci na plný úvazek s odpovídajícím platovým ohodnocením a možností dalšího vzdělávání. Pokud jste připraveni převzít kontrolu nad svým dalším kariérním růstem, připojte se k nám a pomozte nám přinášet nejnovější webové aplikace do světa!

Náplň práce

Vývoj a správa internetových aplikací

Požadavky

  • Znalost OOP programování v PHP
  • Dobrou znalost relačních databází a SQL, konkrétně pak MySQL
  • Znalost HTML, CSS a webového JavaScriptu
  • SCSS / SASS výhodou
  • Rámcová znalost verzovacího systému SVN / GIT
  • Analytické a logické myšlení
  • Spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme

  • Práci na plný úvazek
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Práci na aplikacích významných klientů
  • Zázemí dobře fungující české společnosti
  • Možnost dalšího vzdělávání

Kontaktujte nás