Naši klienti

Naši klienti

Našich klientů si velmi vážíme. Nenavazujeme s nimi totiž klasický dodavatelsko-odběratelský vztah, ale rovnocenné partnerství. Úspěchy našich partnerů jsou i našimi úspěchy.

Case studies

Agrozet

Video seriál o zemědělské technice Agrozet od A do Zet z naší dílny už má na Facebooku přes 1 390 000 zhlédnutí. Podívejte se na nejnovější díl!

HappyFoto

Po implementaci nové e-marketingové strategie se nám podařilo snížit CPA kampaní o 50 % a celkové CPA klienta o 40 %!

Drbna

Všechny regionální weby Drbna běží na jednom filesystému – aplikace je multiinstanční. Měsíčně obslouží portály téměř 6 000 000 návštěv.

E.ON

Analyzovali a vyvinuli jsme mobilní skladovou aplikaci pro řízení reklamních předmětů, prostředků a pořádání propagačních akcí. Součástí funkčnosti je například predikce financování akcí nebo důmyslná správa uživatelů.

Aquazona

Díky přechodu na naši responzivní aplikaci zaznamenal klient meziroční nárůst tržeb z mobilních zařízení o 60 % při zachování výše tržeb z desktopu.

Motořetězy.cz

Investice do vlastního skladového a logistického systému a e-shopu zrychlila zpracování a expedici objednávek o 36 %.

Lipno.info

Skupině Lipno se staráme o komplexní e-marketingovou strategii, správu digitálních kampaní a výrobu videospotů. Zároveň pro klienta zpracováváme novou sjednocenou webovou a mobilní aplikaci. Ty ještě více pomohou zákazníkům doma i přímo při návštěvě Lipna.

Aimé

Pro klienta Aimé provozujeme nejen e-shop pro Českou a Slovenskou republiku, ale také desítky landing pages pro programový prodej jejich produktů. Díky implementaci strategie nabídek přes pop-up okna napříč jednotlivými produkty se nám podařilo meziročně navýšit prodeje o 173 %.

Z dalších klientů uvádíme

RISJK Jihočeský kraj
Kostečka
Conduco
Propom
Jihostroj
KeyTec
4SR
MBW
Asociace online vydavatelů
CB proles
JVTP
Honda